Állásajánlat Állásajánlat

Állásajánlat

A Somogyi Károly Városi és Megyei Könyvtár
a "Közalkalmazottak jogállásáról szóló" 1992. évi XXXIII. törvény 20/A. § alapján pályázatot hirdet

informatikus
munkakör betöltésére.

A közalkalmazotti jogviszony időtartama: határozatlan idejű közalkalmazotti jogviszony
A foglalkoztatás jellege: teljes munkaidő
A munkavégzés helye: Csongrád megye, 6720, Szeged, Dóm tér 1–4.
Bérezés: a Kjt. szerint

Elvárt képesítés: felsőfokú szakirányú végzettség

Szakmai elvárások:
- számítógépek szoftveres és hardveres szerelési, telepítési és karbantartási ismerete
- hálózati rendszergazdai ismeretek (switch, router, tűzfal beállítása, DNS, DHCP és hálózati nyomtatók ismerete)
- Windows operációs rendszerek rendszergazdai ismerete
- Irodai felhasználói programok ismerete
- Felhasználók támogatása (support)

Előny:
- Linux operációs rendszerek rendszergazdai ismerete
- Számítógépes hálózat szerelése, menedzselhető hálózati eszközök ismerete
- Webes programozási nyelvek (pl. php) ismerete
- Adatbázisüzemeltetési ismeretek (MySQL, Oracle)

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

  • önéletrajz, végzettségről szóló dokumentumok (bizonyítvány, oklevél); motivációs levél; nyilatkozat, hogy a pályázó hozzájárul személyes adatainak a pályázattal összefüggő kezeléséhez

A munkakör betölthetőségének időpontja:
A munkakör a pályázatok elbírálását követően azonnal betölthető.

A pályázat benyújtásának határideje: 2019. február 15.

A pályázat benyújtásának módja:

  • elektronikus úton Sikaláné Sánta Ildikó részére, a sikala@sk-szeged.hu e-mail címen keresztül

A pályázat elbírálásának határideje: 2019. február 20.

Átlagos (0 Szavazatok)

Megjegyzések

Új hozzászólás
Béla
Kimaradt egy fontos információ. Egy szó sem esik a bérezésről. Jól sejtem, hogy azért, mert a Kjt. szerinti minimumot kínálják?
Beküldve 2019.02.03. 19:52.

Kronológia Kronológia

Kronológia

A Somogyi-könyvtár történetének rövid áttekintése –  időrendben kiemelve a  legfontosabb eseményeket

Tovább...

A gyűjtemény

Vasváry-gyűjtemény

Vasváry Ödön református lelkész, az amerikai magyarság történetének kutatója, 1972. május 16-án Washingtonban kelt adománylevelében szülővárosa könyvtárára hagyta nagyértékű gyűjteményét.

Tovább...

Örökbefogadás Örökbefogadás

Örökbefogadás

A Somogyi-könyvtár meghirdeti a könyvek "örökbefogadásának" lehetőségét, hogy  személyesebb kapcsolódást alakítson ki a Város, a Város polgárai, civil szervezetei, vállalkozói és a könyvtár között.

Tovább...

Képek a könyvtárról